• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Алијанса за атлетски брендови - Шимер и сјај мек хокеј стап и топка сет

Алијанса за атлетски брендови - Шимер и сјај мек хокеј стап и топка сет

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Алијанса на атлетски брендови - Shimmer and Shine Soft Hockey Stick and Ball Set - Никелодеон Шимер и Блесок Мек Спорт Хокеј поставен од Алијансата за атлетски брендови е изработен од меки и лесни материјали што го прави совршен за млади играчи. Вклучува еден 24 инчен мек спортски хокеј стап и една топка со дијаметар од 2,75 инчи. Наменето на возраст од 3 години и нагоре. • Алијанса на атлетски брендови - Shimmer and Shine Soft Hockey Stick and Ball Set • Доаѓа со хокеј на хокеј и топка • Мека и безбедна • Хокеј стап е 24 инчи • Топката е со дијаметар од 2,75 инчи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ