• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мало Мило Бебе Што Зборува, кукла за бебиња Со Меко тело Од 12 Инчи, различни звуци на бебиња. Возраст 1+

Мало Мило Бебе Што Зборува, кукла за бебиња Со Меко тело Од 12 Инчи, различни звуци на бебиња. Возраст 1+

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Малите Миленици Што Зборуваат Бебешка Кукла е совршена прва кукла за вашето дете. Кој не сака да слуша бебешки џагор додека си играат со својот лил ' еден! Притиснете ги нејзините гради за да го слушнете нејзиниот кокошарник и кикотете се со вас. Вашето дете ќе се забавува смеејќи се со бебето и ќе инспирира негување игра. Малите Миленици Што Зборуваат Бебе се наменети за деца од 1 година и повеќе. Зборувајќи Бебе е една Од малите Миленичиња мора да имаат бебе кукли за 1 годишна возраст +. 13 инчи од глава до пети. Нејзината симпатична облека за кукли за бебиња вклучува соодветна капа. Зборувајќи Бебе ќе каже 6 различни бебе звуци кога ќе притиснете градите. Малите Миленици Бебињата се 100% Тестирани За Безбедност И Направени Со Апсолутна Љубов. Вклучува 3 LR 44 батерии, кои можат да се заменат во задниот дел на куклата за бебиња. Бебето што зборува има обликувана глава, раце и стапала со меко тело. Може да се мие рачно со влажна крпа. Стиловите може да варираат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ