• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sunkissed портокалови оз пластични чаши сметаат за гости

Sunkissed портокалови оз пластични чаши сметаат за гости

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Понудете празнични забави или ладен коктели во овие великодушно големини, портокалови пластични чаши. Конструиран од пластика за јачина на премија, 12 мл. Чашите се совршени за жедни гости на кој било број на настани и прилики. Продадени 60 по пакет, пластичните чаши можат да се координираат со најразлични издржливи прибор за јадење за еднократна употреба од целосната линија на материјали за забави Sunkissed Party. 60 Sunkissed портокал од 12 мл пластични чаши. Декоративни чинии држат 12 мл. Направено од премиум пластика што овозможува лесно чистење. Совршено за секоја прослава. Купете ја целата наша колекција на портокалови пластични и хартиени партии.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ