• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мода Кристал Инкрустирани Двослоен Прст Прстен Жени Ангажман Накит

Мода Кристал Инкрустирани Двослоен Прст Прстен Жени Ангажман Накит

 
DEN 543.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Мода Кристал Инкрустирани Двослоен Прст Прстен Жени Ангажман Накит Спецификации : . Одликувајќи се со двослоен и вкрстен дизајн со инкрустиран кристал, едноставен и стилски. Висока полирана завршница и не ќе исчезнат по долго време. Погоден за свадба, свршувачка, банкет, годишнина итн. Тип : Прстен. Стил : Мода. Пол : Жени. Материјал : Легура. Количина : 1 парчиња. Прилики : Банкет, Свадба, Забава, Свршувачка итн. Карактеристики : Инкрустиран Кристал, Фина Изработка, Двослоен Дизајн. Големина На Прстен : . Сад Големина 5 (Диа.) : 15,7 мм/0,62 " " (Прибл.). Сад Големина 6 (Диа.) : 16,5 мм/0,65 " " (Прибл.). Сад Големина 7 (Диа.) : 17,3 мм/0,68 " " (Прибл.). Големина На САД 8 (Диа.) : 18,1 мм/0,71 " " (Прибл.). Големина НА САД 9(Диа.) : 18,9 мм/0,74 " " (Прибл.). Големина НА САД 10(Диа.) : 19,8 мм/0,78 " " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Прстен Мода Кристал Инкрустирани Двослоен Прстен Прстен Жени Ангажман Накит.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ