• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ступел Индустрии Сурфаат Наутичка Плажа Фраза Мека Сина Типографија Графичка Уметничка Галерија - Завиткано Платно Печатење Ѕидна Уметност, 48х20

Ступел Индустрии Сурфаат Наутичка Плажа Фраза Мека Сина Типографија Графичка Уметничка Галерија - Завиткано Платно Печатење

 
DEN 639.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 48 х 1,5 х 20 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Дизајн на Џејмс Винс


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ