• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тевазу Светло Сива 7'10 10' Глобален Правоаголник Област Килим

Тевазу Светло Сива 7'10 10' Глобален Правоаголник Област Килим

 
DEN 784.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Колекцијата Тевазу содржи привлечни дизајни инспирирани од глобално ниво преполни со елеганција и благодат! Совршен додаток за секој дом, овие парчиња ќе додадат еклектичен шарм во секоја просторија! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено Со Полипропилен Во Турција и има Среден Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција. 100% Полипропилен. Машина Ткаени Во Турција. Среден Куп. Висина На Купот : 0,3". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Тепих Во Глобален стил додава елегантен изглед на вашиот простор. Сина/Изгорена Портокалова. Нијанси на . 8' х 10 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Среден Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ