• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мармонт Хил Ајкула од Мишел Дујардин Рамка за печатење во сликарство

Мармонт Хил Ајкула од Мишел Дујардин Рамка за печатење во сликарство

 
DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Највисок квалитет giclee печати на архива со висока резолуција од Мишел Дујардинпрофесија, врамена и поставена на архивата без киселини, мат Мармонт Хил „ајкула“ од Мишел Дујардин, врамена сликарство : врвен квалитет gicle print на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Мишел Дујардин. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ