• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дома Монтана Трелис Громатски панел за светло-филтрирање на панели, сива, 38 84

Дома Монтана Трелис Громатски панел за светло-филтрирање на панели, сива, 38 84

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Дајте му на вашиот декор на прозорецот софистицирано ажурирање со VCNY Home Montana Wonen Trellis Light Filtering Grommet Curnate Panel панел. Акцент на прозорецот за очи за вашата спална соба, дневна соба, канцелариски декор или повеќе, овој сет на завеси за завеси има вметнати геометриски дизајни на трепели во вашиот избор на три комбинации во боја. Овој 100% панел за завеси за прозорци со микрофибер има дизајн на светло-филтрирање кој овозможува сончева светлина, додека сè уште обезбедува слој на приватност. Овој сет на панели за завеси е достапен по ваш избор на две димензии и има метални громи на врвот за лесно виси, отворање и затворање. Овој сет е само сув чист. VCNY HOME MONTANA WOVEN TRELLIS FILERDING FILERDING GROMMET COVERATE PANEL - Греј, 38 "x 84", сет од сет од 2 : 2 -парчиња ткаени завеси. Карактеристики ткаени геометриски дизајни на парели. Дизајн на светло-филтрирање. Направено од 100% микрофибер. Достапно во најразлични бои и големини. Метални громи на врвот за лесно виси, отворање и затворање. Само Хемиско чистење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ