• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатни поволни цени, женски плус чиста лента со лента за врзана лента од половината

Уникатни поволни цени, женски плус чиста лента со лента за врзана лента од половината

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Бренд плус големина инспирирана од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини ви овозможуваат пријатно искуство. Чистата шарена ткаенина прави сладок елегантен стил. Оваа работна блуза е особено женски стил за паметен бизнис. Мерење на мерење (во инчи) Меѓународна големина градите ширина на рамото1x 48 3/8 - 172x 51 5/8 17 3/43x 55 1/8 18 3/84x 58 5/8 19 1/8 Women'sенски плус Чиста лента со лента за вратоврска на половината се врти 100% полиестер. Чиста лента. Врзана половината. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот е 5'7, 180 фунти одговара на големина 1x. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ