• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактна слоевит планинска сцена Сликарство црна врамена уметничка wallидна уметност, дизајн од Силвија Василева

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактна слоевит планинска сцена Сликарство црна врамена уметничка wallидна уметност, дизајн од Силвија Василева

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Надвор; Природа; Современа уметност, пејзаж, сценографија, планини, апстрактни. Дизајн од Силвија Василева.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ