• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Acdelco Професионален 213-Прекинувач За Индикатор За Температура На Течноста за Ладење на Моторот Одговара избери: 1979-CHEVROLET C10, 1988-CHEVROLET GMT-400

Acdelco Професионален 213-Прекинувач За Индикатор За Температура На Течноста за Ладење на Моторот Одговара избери: 1979-CHEVROLET

 
DEN 335.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Acdelco Професионален Испраќач На Температура На Течноста за Ладење На Моторот е идеална висококвалитетна компонента за замена на резервниот пазар за еден или повеќе од следниве системи на возила : палење и/или управување со горивото на моторот. Овој премиум испраќач на резервни пазари е произведен за да ги исполни или надмине вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Испраќач На Температура На Течноста За Ладење На Моторот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ