• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Миндер Истражување Тм Тирминдер А1АС Р В ТПМС Со Стандардни Надворешни Предаватели

Миндер Истражување Тм Тирминдер А1АС Р В ТПМС Со Стандардни Надворешни Предаватели

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Новиот Tire Minder A1 AS е првиот унифициран монитор во светот и систем за следење НА ГУМИ rv базиран НА паметни телефони (TPMS). Овој нов модел вклучува можност за истовремено прикажување до 22 гуми на вклучената целосна боја 5.5" лцд-дисплеј. Алтернативно, погледнете го системот на вашиот i Phone, i Pad или android уред. Вклучен е засилувач на сигналот и тригодишна гаранција. Паметни ТПМ и монитор-Погледнете до 22 отчитувања на гумите одеднаш!. Tire Minder стан компатибилен. Стандардни надворешни предаватели со заменливи CR1632 батерии. Вклучен е засилувач на сигналот. 3 Година Гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ