• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бекарнли 083 - Премиум Диск За Сопирачките

Бекарнли 083 - Премиум Диск За Сопирачките

 
DEN 1409.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Насочен финиш оптимизира пробивање и рампа седење. Високата содржина на јаглерод ја максимизира топлинската спроводливост. Облогата со висока температура на изложените површини го подобрува изгледот. Специфична апликација за ова возило.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ