• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Отпорен на моторот на вентилаторот компатибилен со 1996- Mercedes Benz E 1996- E 6Cyl 3.0L 3.2L

Отпорен на моторот на вентилаторот компатибилен со 1996- Mercedes Benz E 1996- E 6Cyl 3.0L 3.2L

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Replaces OE Number : 2108211551 Interchange Part Number : 2108211551, RU564, 2108211551 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty BLOWER MOTOR RESISTOR Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your rebuild, repair, and maintenance needs - an OE replacement product for your damaged or aged factory part.Compatible with the following vehicles : Mercedes Benz96-99 E300 Base From Chassis A735001, Evaporator/Heater98-99 E320 4 Matic From Chassis A735001, Evaporator/Heater96-99 E320 Base From Шасија A735001, испарувач/грејач2000-2002 E320 (подмодел : 4matic, база) 2003 E320 (подмодел : 4matic, база) вагон97 E420 база од шасијата A735001, испарувач/грејач98-99 E430 E430 база од Chassis A735001, испарувач/Heater2000-2002 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4302 E4301 Подмодел : 4 Matic, Base) 2000-2002 E55 AMG BASE99 E55 AMG база од шасијата A735001, испарувачот/грејачот го заменува OE Бројот : 2108211551. Број на размени : 2108211551, RU564, 2108211551.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ