• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Главни држачи за памучни тенџере, парче, чаша

Главни држачи за памучни тенџере, парче, чаша

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите класични држачи за тенџере со главни мрежи се изработени со трајна памучна обвивка отпорна на топлина ватирана со едноставна шема на ленти. Одликувајќи се со 100% овластена памучна обвивка OEKO-Tex, овој производ е тестиран за штетни материи. Овој држач за тенџере е прикажан во најразлични бои за да се координира со секоја кујна. Тие се дизајнирани за ракување со најжешките садови и тави и имаат јамка за лесно бесење. Пар со нашата главна рерна Мит за комплетен сет. Овој сет доаѓа во Teal и ќе добиете сет од 2 парчиња. Прекрасната мит на рерна е лесно да се грижи : само машината мие ладно со слични бои. Нежен циклус. Не бели. Отстранете веднаш. Лежете рамно на суво. Топло железо кога е потребно . тестирано за штетни материи, заверено со OEKO-Tex Standard 100; Овие производи се произведуваат во согласност со упатствата за ОЕКО-Текс . 2 парчиња сет на држачи за тенџере во мерка на затегнување на изобилство 7 "x 9" . изработени со 100% памучна обвивка и 100% полиестерска пополнување . има висечка јамка и дизајниран да се справи со најжешките садови и тави.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ