• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетизмот го замоли качулката за пуловер

Атлетизмот го замоли качулката за пуловер

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

58% памук; 38% полиестер; 4% Spandex машина миење ладно миење со слични бои само не-хлорно белило кога е потребно суво суво ниско средно железо 58% памук; 38% полиестер; -Цулско белило кога е потребно, суво суво ниско средно железо.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ