• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вокер 235-Сензор За Положба На Брегаста Осовина На Моторот Вокер Производи Одговара избери: 2002 - ТОЈОТА КАМРИ, 1998 - ТОЈОТА КОРОЛА

Вокер 235-Сензор За Положба На Брегаста Осовина На Моторот Вокер Производи Одговара избери: 2002 - ТОЈОТА КАМРИ, 1998 - ТОЈОТА

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Моторот Camshaft Позиција Сензор Вокер Производи Вокер 235-1126 Мотор Camshaft Позиција Сензор Вокер Производи Се Вклопува Одберете : 2002-2011 TOYOTA CAMRY 4 Cyl 2.4 L 1998-2008 ТОЈОТА е корола 4 Cyl 1.8 L 2004-2006 ТОЈОТА СИЕНА 6 Cyl 3.3 L 2004-2010 TOYOTA HIGHLANDER 6 Cyl 3.3 L 2004-2008 TOYOTA RAV4 4 Cyl 2.4 L 2004-2008 LEXUS RX 6 Cyl 3.3 L 2003-2004 ТОЈОТА 4 RUNNER 6 Cyl 4 L 2004-2006 LEXUS ES 6 Cyl 3.3 L 2001-2003 TOYOTA HIGHLANDER 6 Cyl 3 L 2008-2011 ТОЈОТА SCION 4 Cyl 2.4 L 2000-2004 ТОЈОТА АВАЛОН 6 Cyl 3 L 2005-2010 ТОЈОТА SCION ТЦ 4 Cyl 2.4 L 2003-2008 ТОЈОТА е корола МАТРИКС 4 Cyl 1.8 L 2003-2008 PONTIAC АТМОСФЕРА, 4 Cyl 1.8 L 1999-2003 LEXUS ES 6 Cyl 3 L 2001-2003 TOYOTA RAV4 4 Cyl 2 L 1997-1999,2003-2004 ТОЈОТА ТАКОМА 4 Cyl 2.4 L 1999-2003 LEXUS RX 6 Cyl 3 L 2001-2003 ТОЈОТА СИЕНА 6 Cyl 3 L 2004-2008 TOYOTA CAMRY SOLARA 6 Cyl 3.3 L 2012-2015 ТОЈОТА SCION XB 4 Cyl 2.4 L 2000-2002 ТОЈОТА ТАКОМА 4 Cyl 2.7 L 2009-2010 PONTIAC АТМОСФЕРА, 4 Cyl 2.4 L 2009-2013 ТОЈОТА е корола МАТРИКС 4 Cyl 2.4 L 2010-2012 ГОДИНА LEXUS ХС 4 Cyl 2.4 L и повеќе - додадете го вашето возило на нашите одговара елемент за да се провери.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ