• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лиертер 1 2 4полови 125а 1000В Нисконапонски Минијатурен Прекинувач Дин Железнички Држач

Лиертер 1 2 4полови 125а 1000В Нисконапонски Минијатурен Прекинувач Дин Железнички Држач

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : * Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи*ова е одличен прекинувач што се користи за заштита на нисконапонски електричен систем од оштетување предизвикано од вишок струја што произлегува од преоптоварување или краток спој.* Брзо патување за да се обезбеди сигурна работа на товарот и да се продолжи животниот век на електричните прекинувачи. Може да работи и како прекинувач за вклучување за кола за оптоварување.*Модуларна структура, може лесно да се инсталира на стандардната шина за водење ДИН во дистрибутивната кутија, инсталацијата е поудобна. Спецификации : Номинален Напон : 250 V/550 V/1000vrated Коло Кршење Капацитет : 6000 ANumber На Пол : 1/2/4 Mechanical Живот : 20,000 times Main Боја : Blue Material : Пластика, Електрични Компонентисодржина На Пакетот : 1 x Минијатурни Прекинувачи На Колото : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Лиертер 1/2/4полови 125а 1000В Нисконапонски Минијатурен Прекинувач Дин Железнички Држач. Напредна технологија на производство, висока сигурност и високи перформанси. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични. Сосема Нов И Квалитетен. Вашето задоволство е нашата најголема желба, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме сеопфатни услуги пред продажба и по продажбата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ