• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Големо ГОЛЕМО Платно

Големо ГОЛЕМО Платно

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Одлично ГОЛЕМО Платно 48х32 Платно Ѕидна Уметност со наслов " Фрост се држи до кауции сено во поле во близина На Палмер, Алјаска во рано Есенско утро". Чувствуваме дека ѕидната уметност е најважниот аспект за изгледот и чувството на секоја просторија. Уметноста ја комплетира просторијата и со само неколку додатоци може да направи куќата да се чувствува како дом. Нашите обвивки од платно додаваат современо и модерно чувство во секоја дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, го именувате. Тие исто така прават прекрасни подароци за семејството или пријателите. Материјал : Уметник-одделение Платно. Сите платна се длабоки 1,25 инчи. Форма : Хоризонтална.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ