• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женска Долна Облека Блузи Клиренс Лигавче Панталони Целокупната Долна Облека Свила Долна облека За Жени, Црна, Xl

Женска Долна Облека Блузи Клиренс Лигавче Панталони Целокупната Долна Облека Свила Долна облека За Жени, Црна, Xl

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Рачно миење одделно во ладна вода.Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим ЛОНГЗУВС, ние ќе ви го решиме.Сезона : Пролет,Лето : Жени/Менокација : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст/Стил На Печатење : Лежерно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија} Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата за Облека ЛОНГЗУВС,лонгзув е модна продавница која се фокусира на женска и машка облека,ве Молиме побарајте Лонгзув +Жени+ Подароци/Блузи / Маици / Фустан/ Дуксери / Дуксери / Кардиган/Резервоар/Панталони / Палта /Јакни или кликнете На Името на Брендот лонгзув На насловот За Да Најдете повеќе изненадувања. Лесно за нега.П : дали овој фустан дише? Се гледа ли?О : не гледам преку.- Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ-【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека ЛОНГЗУВС, ЛОНГЗУВ е модна продавница која се фокусира на женска и машка облека, ве Молиме побарајте ЛОНГЗУВ +Жени+ Подароци/Блузи / Маици / Фустан/ Дуксери / Дуксери / Кардиган/Резервоар / Панталони / Палта /Јакни или кликнете на името НА брендот ЛОНГЗУВ на насловот за да најдете повеќе изненадувања.П : како да го измиете овој фустан?● О : машина за перење.П : дали е истата боја како на сликата?* О : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со Нашиот Фустан, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот дисплеј. Жените Плус Големина Шорцеви Дозвола. Донекаде дише, но дефинитивно одговара и на формата.П : дали има лош мирис или ве чеша?* О : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша,не грижете се.Ауестионс И Одговори П : обично носам Медиум со големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?`+ А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ