• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
О Беј Шарени Фрли Перница, Беж Крем, во. Плоштад, Брои на 1

О Беј Шарени Фрли Перница, Беж Крем, во. Плоштад, Брои на 1

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Волот Залив Ентитет Беж / Крем 22 во. х 22 во. Перница За Фрлање Со пруги : : Дизајнирана да возбудува, нашата колекција на перници ќе додаде сложено мајсторство и пријатни дизајни за очи во секоја просторија. Додадете ја оваа перница во вашата колекција за привлечно централно парче! Ова парче е прекрасен додаток на различни простори со својата боја, исто така. Бидете пријатни со ова ремек-дело додавајќи го во кревет, клупа или кауч. Рачно изработени имајќи го предвид клиентот, нема компромис за удобност и стил со линијата за перници што ја создаваме. - Вклучува Перница : 22 во. Л х 22 во. W изработен од 100% Памук - Рамно ткаен Во Индија-Вклучува Капак За Перница, Патент и Вметнување - Пополнување На Полифил/Полиестер - Идеално парче акцент за врзување на декор заедно - Машинско перење Со вода, не избелувајте или сушете, може да се исчисти на суво - Ве Молиме Запомнете : сликите може да варираат поради разликите во компјутерските монитори, некои бои може малку да се разликуваат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ