• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Shop4ver Деца Тешки Момци Носат Розова Свест За Рак На Дојка Графичка Детска Младинска Маица Х-Мала Портокалова

Shop4ver Деца Тешки Момци Носат Розова Свест За Рак На Дојка Графичка Детска Младинска Маица Х-Мала Портокалова

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ексклузивна продавница 4евер бренд новина кошули дизајнирани и печатени во Сад. Изработен од материјал за мешавина од памук со удобно, модерно вклопување. Дизајнот може да изгледа помал на поголеми димензии. Препорачуваме да се мие внатре со ладна вода. Широк спектар на бои и стилови на располагање. Shop4ever Младинска Маица, дизајнирана и печатена во САД. Удобна, памучна мешавина,младинска маица. Загарантирано задоволство на клиентите!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ