• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Летни Резервоари Обични Модни Резервоари Без Ракави Преголеми Врвови За Печатење На Американско Знаме, Сива, ХХХХХЛ

Женски Летни Резервоари Обични Модни Резервоари Без Ракави Преголеми Врвови За Печатење На Американско Знаме, Сива, ХХХХХЛ

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

56"Size : LUS : 8 UK : 10 EU : 38 Bust : 106cm/41.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 100см/39. Нега на облека : ви препорачуваме да користите миење раце со топла вода или миење машини за ладна вода, обидете се да не ја користите машината за перење за да се исуши, може да виси на балконот за да се исуши, обидете се да избегнете изложување на сонце, во голема мера може да ви помогне да го намалите абењето и да го зголемите работниот век на облеката. Карактеристики : женски секојдневен врв, женски летен врв, женска кошула без ракави, женски елек со квадратна јака, женски врв што тече, летен женски елек, женска лежерна женска кошула без ракави.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ