• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ремек-дела Песна За Базилиск-Убава Музичар Тин Бо Сложувалка Од Кинуко Занает

Ремек-дела Песна За Базилиск-Убава Музичар Тин Бо Сложувалка Од Кинуко Занает

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Решете ја оваа 1000 Парче Kinuko Занает Калапи загатка На Песна За Базилиск Од Ремек-Дела. Овие Ремек-Дела 19.25" x 26.75" 1000pc Kinuko Занает Колекционерски Калај Загатка беше насликан Од Kinuko Y. Занает. Нејзините етерични слики не водат надвор од реалноста, во прекрасен свет на соништата. Според нејзините зборови, Кинуко објаснува : "за мене, уметноста е за убавината. Јас сум воден и инспириран од тоа секогаш."Со прекрасен музичар, длабоко во концентрација додека ја свири својата мелодија, оваа загатка секако ја отелотворува убавицата Кон Која Се стреми Кинуко. Оваа колекционерска лимена кутија е украсена со накит, што ја прави екстра посебна. За да се намали неговото влијание врз нашата околина, иверицата што се користи во оваа загатка е изработена од рециклиран материјал.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ