• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чесапик Вајтетаил Ложа Тиркизна Потресена Текстура Позадина

Чесапик Вајтетаил Ложа Тиркизна Потресена Текстура Позадина

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Белата опашка Ложа Тиркизна Потресена Текстура Позадина Од Чесапик. Облачен подтон му дава на овој потресен ѕид кој покрива интригантна аура. Допирите на тиркизна на врвот на маслиновата основа создаваат фасцинантна позадина со неспоредлива длабочина. Белата опашка Ложа Тиркизна Потресена Текстура Позадина е препечатен лесен ѕидови материјал. Оваа позадина има повторување од 20,5 инчи со натпревар за паѓање и може да се пере и да се соблекува. Позадината доаѓа на ролна со димензии 20,5 инчи на 33 стапки и покрива околу 56,4 квадратни метри. Чесапик позадини се класично убави. Секоја колекција се центрира околу тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја долови суштината на стиловите како крајбрежен шик, француска земја, рустикален шарм и традиционална елеганција. Висококвалитетните обрасци се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Чесапик Малопродажба Белата Опашка Ложа Тиркизна Потресени Текстура Позадина Подготвен лесно ѕидови материјал . Активирајте ја пастата со потопување позадина во вода . Еколошки позадина супстрат . Винил слободен, без ПВЦ или ВОК и е отпечатен со мастила на база на вода . 20,5 инчи повторете, пад натпревар . Создава дијагонална шема секвенца . Перење и соблекување . Лесно исчистете со сунѓер или влажна крпа . Сува лента од ѕидот без да остави никаква поддршка зад себе . 20,5 инчи на 33 стапки долга ролна . Покрива околу 56,4 квадратни метри.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ