• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гомели Доенчиња Рибарски Сандали Летни Рамни Сандали Меки Ѓон Креветче Чевли Обични Бебиња Девојчиња Момчиња Мали Деца Портокал 18 месеци

Гомели Доенчиња Рибарски Сандали Летни Рамни Сандали Меки Ѓон Креветче Чевли Обични Бебиња Девојчиња Момчиња Мали Деца Портокал

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ДИЗАЈН НА КУКА и ЈАМКА : Магичната Лента и Дизајнот Со Отворени Прсти Ги Прават Лесни за Ставање и полетување. СИМПАТИЧНА И МОДА : Симпатични И Лесни Сандали За Рибари За Бебиња Можат да се Спарат со Облека Во Кој Било Стил. КЛАСИЧЕН & СИТЕ НАТПРЕВАР : Стилски Глуждот Ремен Дизајн Одржува Модерен Лесно.Нема Иритација на Кожата на Бебето и Обезбедува Удобно Чувство за Бебињата. И Тоа Го Прави Излегувањето Од Вратата Многу Полесно. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Тоа ќе биде Одличен Фестивал, Роденден и Сите Празнични Подароци. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) БЕЗБЕДНОСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие Бебешки Сандали Изработени од Мек И Удобен Материјал.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ