• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каранфил Дома Модата Крајбрежната Смола Туш Завеса Куки Во Сребро

Каранфил Дома Модата Крајбрежната Смола Туш Завеса Куки Во Сребро

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Каранфил Дома Модата Крајбрежна Смола Туш Завеса Куки Во Сребро Донесе спокојството на морето во вашата бања со нашите елегантни "Крајбрежје" Туш Завеса Куки (12 вклучени по сет). Лицето на секоја кука"Крајбрежје" е рачно насликана смола изработена за да личи на прекрасна сребрена морска обвивка, додека самата кука е многу издржлив челик. Со други зборови, овие куки ќе ја задржат вашата бања крајбрежје уште долго време. Можете Исто така да го најдете дизајнот"Крајбрежје" Во Злато. Упатства за нега : избришете го со влажен сунѓер со топол раствор за чистење сапуница.Комплет од 12 рачно насликани куки за завеси за туширање со смола. Издржлив долготраен дизајн.Марамчиња чисти со влажна крпа или сунѓер. Боја : Сребрена.Тип На Материјал : Смола/Челик. Земја На Потекло Кина.Тежина На Производот : 0,6 Килограми.Производи Димензија : 1.5 "Lx1, 5" Wx1, 5 " HModel бр : 1301-PHP-SS-03 Димензии : 1.5 L x 1.5 W x 1.5 H во. Издржлива смола и челична конструкција. Дизајн на школка рачно насликан во сребро. Вклучува 12 куки. Избришете ја со влажна крпа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ