• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Setесика Карлајл Аналогна лента за морнарица со нараквици за морнарица и златен тон

Setесика Карлајл Аналогна лента за морнарица со нараквици за морнарица и златен тон

 
DEN 180.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој аналоген часовник од essесика Карлајл е спарен со стабилни нараквици со исмејувачки имитативни бисерни мониста. Создадено за жени со стил и благодат. Внимателно изработените часовници се совршени за носење за секоја пригода. Доаѓа во убава боја, направена со посветеност и внимание на деталите, ова безвременско парче е задолжително. Овој женски часовник ќе биде одличен додаток на вашата колекција. Сетот вклучува часовник и нараквици. Движење : Аналог. Случај : Легура со златен тон, 34мм. Каиш : морнарица полиуретан со затворање на токи, приближно. Прилагодлива должина : 229мм. Бирање : бело. Затворање : Бака. Не е отпорен на вода. 1-годишна ограничена гаранција. Избришете чиста.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ