• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студените индустрии мешани лица Апстрактни линиски портрети кафеава жолто платно wallидна уметност од Ziwei li

Студените индустрии мешани лица Апстрактни линиски портрети кафеава жолто платно wallидна уметност од Ziwei li

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зивеи Ли.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ