• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници женски памук g-жица, пакувања

Без граници женски памук g-жица, пакувања

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нема потреба да се грижите за линиите со гаќички со нашата 3-памучна памучна G-жица. Ткаенината со низок пораст и памук ви дава секси изглед што го сакате, истовремено обезбедувајќи и цел ден удобност. Grидовите без граници се суштинска силуета со смели, флертни и забавни бои. Ова тело нема покриеност на грбот, супер мек памук и удобно истегнување. Нема покриеност на грбот. Супер-мек памук, со удобно истегнување. Забавни и смели отпечатоци и бои. Низок пораст.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ