• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизајн куќа метро кабинет влечење во бронзена масло од нафта, 40 пакувања

Дизајн куќа метро кабинет влечење во бронзена масло од нафта, 40 пакувања

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајнерската куќа 190272 Гроздобер кабинет за фиоки за метро и влечење ќе го комплетира изгледот на тела за кујната, бањата или спалната соба. Завршено во бронза на триење на нафта, оваа рачка за влечење има детали за да додаде гроздобер акцент на кој било декор и одговара на обоени wallsидови, гранитни countertops и нови уреди. Мерење на 4,75 инчи за 0,93 инчи и изработено од 100-процентна легура на цинк, оваа мала надградба ќе додаде практична функционалност во вашиот дом. (2) 8-32 завртки се вклучени со оваа рачка за влечење. Овој пакет со вредности вклучува 40 влечења, што го олеснува надградбата на секоја просторија во вашиот дом или канцелариски простор. Дизајниран и произведен од Дизајн Хаус, доверлив извор за квалитетно осветлување, хардвер, водовод, кујна и производи за бања за секој вкус и буџет. Овој производ доаѓа со 1-годишен хардвер со ограничена гаранција вклучен за лесна инсталација. Димензии : 4,75-инчен L X 4,75-инчен W x 0,94-инчен H. може да се пофали со елегантна бронзена завршница. Ова влечење има суптилни детали за да додаде современ акцент на кој било декор. Вклучени 40 кабинети. Овој производ доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ