• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стерлинг Сребрена 2 тон жолта позлатена хавајски дојдете рака врежани отсечени прстен бенд големина 2

Стерлинг Сребрена 2 тон жолта позлатена хавајски дојдете рака врежани отсечени прстен бенд големина 2

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Стерлинг сребро 925 4мм 2тоне жолто позлатен хавајски дојдете рака врежани отсечени прстен бенд големина 2 прстен ширина : 4мм; дебелина : 1,15 мм.Тежина со големина 8 : прибл. 1,8 грам. Метал : 925 стерлинг сребро. Вклучена Е Бесплатна Кутија За Подароци За Накит По пакет. Се наоѓаме на хонолулу хаваи. Нашите производи се испраќаат директно од Хаваи Со Љубов и Алоха Дух.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ