• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Newу Орлеанс светци се справува со другар

Newу Орлеанс светци се справува со другар

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Забавно е да се бори и да го поп -омилениот тим. Нашиот тим за бои во боја, Buddys Stand 40 '' висок и е изработен од трајна винил конструкција која е пондерирана од песок за акција за отскокнување. Лесно се надувува и одлично за 3 и повеќе години. Официјално лиценциран од НФЛ. НФЛ Newу Орлеанс светци се справи со Бади.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ