• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Оди Шам Зелени Женски Фитнес Резервоар Врвот Симпатична Св Педи Ден Кошула Идеи

Оди Шам Зелени Женски Фитнес Резервоар Врвот Симпатична Св Педи Ден Кошула Идеи

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Сите наши дизајни се создадени, печатени и испорачани од Калифорнија САД, и ние нудиме стотици уникатни, слатки и смешни дизајни за различни теми и специјални прилики кои обезбедуваат совршени и лесни опции за подароци за вашите пријатели и семејство во секое време и за секоја посебна пригода. НИЕ НИКОГАШ не овластуваме ниту една трета страна да ги продава нашите производи во САД и во која било друга земја. ВГРАДЕНА КОШУЛА - за поблиско вклопување, нарачајте 1-2 големини нагоре нашите женски кошули работат помали од Американската стандардна големина **Совети За Големина * * најдобар начин да ја добиете вистинската големина е да измерите кошула што ја поседувате и да ги споредите ширината и големината на градите со нашата табела со големини. ВИСОК КВАЛИТЕТ-Стотици слатки и смешни дизајни кои се совршени подароци за роденден, Божиќ, Денот На Таткото, Денот на Мајката и Сите други специјални прилики поради различни компјутерски монитори/калибрации, боите може да варираат од фотографиите. Нарачајте го нашиот резервоар"Оди Срам Зелен" денес за вас и вашите ирски пријатели и семејство!. Тие се претходно измиени кошули кои спречуваат значително намалување по првото перење. МЕКА ТКАЕНИНА - Изработена од 100% памук со прстен (Хедер Греј 85/15 Памук/Вискоза) ,kим изми лесен материјал еко-пријателско мастило за печатење база на вода што обезбедува безбедност и висок квалитет 1 кошула по нарачкависок КВАЛИТЕТ - Стотици слатки и смешни дизајни кои се совршени подароци за роденден, Божиќ, Денот На Таткото, Денот на Мајката и Сите други специјални прилики Поради различни компјутерски монитори/калибрации, бои може ДА ВАРИРА Од совети за перење Алишта - измијте и исушете внатре-Надвор Во Ладна Вода И Линија За Поставување На Ниска Топлина или се препорачува сушење На Природен Воздух. 365 Печатење Ад производи се дизајнирани/печатени/украсени во САД и брод само ОД САД. СОВЕТИ ЗА ПЕРЕЊЕ-Измијте и исушете внатре-надвор во ладна вода и Линија за поставување на ниска топлина сушење или сушење на природен воздух препорачано.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ