• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мотор Ладење Вентилатор Мотор

Мотор Ладење Вентилатор Мотор

 
DEN 841.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Категоријата производи на брендот VDO нуди мотори со вентилатор со квалитет OE, мотори за ладење на моторот и комплетни склопови на вентилаторот за ладење. Професионалните техничари и Самците сакаат производи со највисок квалитет за леснотија на инсталација, вклопување, форма и перформанси. Тоа е токму она што го добиваат со сите наши МОТОРИ за вентилатор ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА, мотори за ладење на моторот и склопови на вентилаторот за ладење. И, со ВДО, секој број на дел е специфичен за апликација за да обезбеди ое вклопување и перформанси. Вдо електрични мотори се изградени ВО iso/TS сертифицирани објекти и произведени според истите стандарди за квалитет како и моторите што ги доставуваме до глобалните производители НА ОЕ ширум светот. Тие нудат тивко работење, сигурни перформанси и конкурентни цени. Мотор Ладење Вентилатор Мотор Одговара Изберете : 2005-2013 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 2005-2014 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 2005-2013 ГМЦ СИЕРА 2005-2007 ГМЦ НОВА СИЕРА 2005-2014 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 2005-2014 ГМЦ ЈУКОН 2005-2013 шевролет Лавина 2005-2014 гмц ЈУКОН ХЛ 2005-2011 КАДИЛАК ЕСКАЛАДА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ