• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време, Slide Slide Slade Slidal - широка ширина на располагање

Време и време, Slide Slide Slade Slidal - широка ширина на располагање

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие сандали за време и Tru Footed се главен дел од облеката што ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден. Прилагодливите токи и контурна нога ги прават овие чевли за жените совршен пар. Удобно стапало. Мека постава. Метални токи. Прилагодливи ленти. Трим на плута. Ева надворешна плоча. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ