• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Снежен Празник Гном Ткаенина Панел-Сива Бела

Снежен Празник Гном Ткаенина Панел-Сива Бела

 
DEN 1679.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Сиво-Белиот Снежен Празничен Панел За Ткаенина од Гном е дел од Колекцијата Ткаенини Од Снежни Божиќни Гноми отпечатена Со Забавно Шиење. Дигитално Печатени на 100% памук. Овој панел е достапен во 6 различни големини : 4,5 Инчи на 4,5 Инчи9 Инчи на 9 Инчи18 Инчи на 18 Инчи23 Инчи на 23 Инчи36 Инчи на 36 Инчи43 Инчи на 43 Инчи Забавните отпечатоци за Шиење се достапни само преку не се продаваат во продавници или на кое било друго место на интернет. * Гордо Произведени Во Диксон, Тенеси САД! ** Иако даваме се од себе за да се увериме дека боите на нашите фотографии од ткаенина се точни, ве молиме имајте предвид дека вашиот екран на екранот може да покаже мали варијанти во боја, сенка или нијанса Снежен Празник Панел За Ткаенина Од Гном - Сива/Бела.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ