• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стерлинг Сребрена Бенд Прстени За Жени И Свадба Бенд Направи Голема 30-ти Роденден Подароци За Жени

Стерлинг Сребрена Бенд Прстени За Жени И Свадба Бенд Направи Голема 30-ти Роденден Подароци За Жени

 
DEN 9326.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Ледениот тенок ладен женски бендови се во тренд и во мода и имаат удобно вклопување. Прстените се позлатени со родиум што ги прави нашите сребрени свадбени комплети и веренички прстени да изгледаат исто како дијамантски прстени од бело злато. Купете Сребрен накит Iceposh Sterling во доверба. Овие сребрени прстени се со најдобар квалитет и изработката на нашите прстени е беспрекорна.Цврст 925 Стерлинг Сребрен Врв Квалитет Ааа Огнени ЦЗ Камењиродиум Обложен Отпорен На Лак И Без Никел Со Хипоалергични карактеристики Сите ледени сребрени свадбени бендови доаѓаат со 60-дневна 100% Гаранција ЗА Задоволство БЕСПЛАТНАТА КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ ќе направи одлична презентација на Подароци за 30-ти Роденден за Жени.925 Стерлинг Сребрена Бенд Прстени За Жени И Свадба Бенд Направи Голема 30-ти Роденден Подароци За Женскипош накитот е дизајниран и квалитетно тестиран во САД. Без разлика дали станува збор за тиркизно син топаз прстен за неа или црна титаниумска лента за него, изборот на избор на подароци е неограничен. Врвната завршница ги прави овие сребрени прстени за жени да се издвојуваат над и надвор од нормалните сребрени прстени. Различните скапоцени камења како сафир, моисанит и смарагд се поставени во стилски гроздобер и класични поставки. Сребрениот накит е изработен од квалификувани занаетчии кои исполнуваат и надминуваат еден од најригидните критериуми за изработка на накит.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ