• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарно Сребро Стерлинг Сребро Х Висат Пост Обетки

Примарно Сребро Стерлинг Сребро Х Висат Пост Обетки

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Откријте ја првата буква од вашето име со овој прекрасен пар обетки со висат со мали букви "н". Изработени од сребро овие обетки се заштитени со затворачи за објавување и туркање назад за да понудат совршена безбедност за движење без грижи. Совршен подарок за себе или за најблиските, овие обетки сигурно ќе бидат сакани.Метална Тежина : 0,61 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Х Обесени Обеткипол : женско затворање : Столб За Триење И Туркање Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 13мм х 5млево и Десно вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Индија Стерлинг Сребро, Лево И Десно, Пост И Притисни Назад.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ