• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарно Злато Карат Бело Злато Половина Круг Бенд Големина 8

Примарно Злато Карат Бело Злато Половина Круг Бенд Големина 8

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Уживајте во симплистичката убавина на овој лесен бенд од бело злато од 10 карати. Прикажувајќи впечатлив полукружен дизајн, овој бенд од 7 мм сигурно ќе биде ценет засекогаш. Доаѓа во големина на прст 8, овој елегантен и стилски свадбен бенд никогаш нема да излезе од мода. Метална Тежина : 3,89 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Половина Круг Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ