• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јасали Соларен Панел Стегач Цврст За Поврзување И Фиксирање На Соларен Панел На Шини

Јасали Соларен Панел Стегач Цврст За Поврзување И Фиксирање На Соларен Панел На Шини

 
DEN 153.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*со поврзување на соларниот панел и нивно фиксирање на патеката, осигурајте се дека модулите се инсталирани во правилна положба и ориентација*отпорност на Корозија, елоксирана површинска обработка.*Лесен за инсталирање, заштедувајќи време и трошоци за работна сила.*Мала тежина и удобен транспорт.*Достапни се различни големини, погодни за повеќето модули со рамки на пазарот.Спецификации : Материјал : Алуминиумска Легура за соларни панели големина : 30мм/35мм/40мм/45мм (опционално)Боја : сребрен стил : цврста(не шуплива)Количина : 2 парчиња, 10 парчиња содржина на пакетот : 2/10 парчиња Стеги Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Висококвалитетен производ, секој процес е строго имплементиран во согласност со стандардите на процесот. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Секој клиент може да ужива во поврат од 30 дена За Оштетени / Квалитетни Проблеми. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не,ние ќе ви го решиме.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ