• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Писмо Ракав Женски Маица Денот На Вљубените Блуза Кратки Врвови Печатени Женски Блуза

Писмо Ракав Женски Маица Денот На Вљубените Блуза Кратки Врвови Печатени Женски Блуза

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

11" ракав : 18см/7.94" рамо : 46см/18.67" рамо : 49cm/19.09" рамо : 48cm/18.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Како да се мие : Рачно Перење Ладно,Висат Или Линија Тип На Сува Шема : Букваоваа лесна, Блуза е За Денот На Вљубените,ајде гласно,Среќен Ден На Вљубените Повод : Дневно,Секојдневно изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење : Одговара на големината на должината на ракавот : Краток Стил : Секојдневен Може да гарантира дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, сепак, Може Да Има разлики во тоа Како Се Појавува Стилот За Време На абењето.27" должина : 68cm/26.77" на можни физички разлики помеѓу различни Монитори, фотографијата На Производот е илустративно И Не Може прецизно да ја одразува вистинската боја на предметот добиени женски еднобојни врвни жени Лабави врвови за Трчање женски маици со еднобојни маици јога кошули жени жени маици за трчање.30" Должина : 63cm/24.20"Големина : L Биста : 104см/40.38"големина : xxxl биста : 116cm/45.98"големина : ххл Биста : 112см/44.37" Рамо : 45cm/17.Пол : Женска Дебелина : Стандардно што добивате : 1 Х Женска Блуза можни физички разлики помеѓу различни монитори, фотографијата на производот е илустративна И можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет дизајнот на крпеница може да ве направи повеќе и виталност,Материјал : Полиестерноте : Дуеколар : О Вратот Многу кул за носење ,Нов Изглед,Сезона : Летни Кошули За Жени Памучна Полиестерска Кошула Со 2 Ракави исцрпување Маици Основи женска Кошула големина Шема : .87" должина : 67cm/26.69" Должина : 64cm/25.48" должина : 66см/25.90" ракав : 20cm/7. Ова зависи од други физички променливи, на пр. Пол : Жени Кошули Со Долги Ракави За Жени Кошула За Компресија Работни Маици Со Долги Ракави Женски Маици Женски Маици Со Графички Слоеви Жени Со Долги Ракави.80"Големина : M Биста : 100cm/39.80" Рамо : 44cm/17.09" должина : 65см/25.52" рамо : 47см/18.59"големина : xl Биста : 108см/42.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ