• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Предна Прошетка Жени Плус Големина Маица Блузи Мачка Шема Плажа Опуштена Блуза Кошула Лабава Фит Екипажот Вратот Маица XS-4XL

Предна Прошетка Жени Плус Големина Маица Блузи Мачка Шема Плажа Опуштена Блуза Кошула Лабава Фит Екипажот Вратот Маица XS-4XL

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Блуза Со Возбуда, Летна Маичка, Лабава Основна Шема Тип : Печатена Мачка Боја : Армиска Зелена, Светло Сива, Портокалова, Сива, Темно Сина, Темно Сина, Бела, Розова, Црвена, Флуоресцентна Зелена, Сина, Зелена, Кларет, Жолта, Црна (По Избор)Големина : XS, S, M, L, xl, 2xl, 3xl, 4x (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 100% Памучна Должина : Должина На Колкот : Должина На Вратот На Екипажот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Блуза, Маица, Маица, Летни Врвови, Летна Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Прилика : ова е одлично за секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица, датум, канцеларија, работа, одмор или секоја пригода, одговараат за секоја форма и совршен пролет, летен стил. Дизајн-Обична маица за вратот на екипажот, врвови со кратки ракави, лабава маичка, блуза за печатење мачки, трендовски и елегантен. Материјал-100% Памук.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ