• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Lhked Преголеми Маици За Жени На Дозвола Жените Повик Плус Големина Печатени Краток Ракав Копче Туника Маица Блуза Блузи

Lhked Преголеми Маици За Жени На Дозвола Жените Повик Плус Големина Печатени Краток Ракав Копче Туника Маица Блуза Блузи

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

: XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130cm/51. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 125cm/49. Овие Врвови Со долги Ракави Се Многу Удобни,Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со потпетици или рамни, онака како што сакате.35 " Големина : XXXL Големина.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака За Ракави : V-Должина На Ѓердан : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Со Големина : S Големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ