• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кетери Женски Памучни Ленени Маици Врвови Од Туника Со Кратки Ракави Секојдневна Лабава Блуза Со Големина С-5ХЛ

Кетери Женски Памучни Ленени Маици Врвови Од Туника Со Кратки Ракави Секојдневна Лабава Блуза Со Големина С-5ХЛ

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина(см)tttttt. 12 tsleve : t10. ПОГОДНИ ПРИЛИКИ : оваа блуза е совршена облека за вас во пролет иumn, и е погодна за собирање пријатели, патување, датум на купување и така натаму. Кружен врат и пуловер со кратки ракави, еднобојна, едноставна и стилска. 53 t Bust : t57. Погоден за собирање пријатели, патување, датум за купување и други прилики.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ