• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Елаинили Мода Женски Скијачки Сноуборд Јакни Дожд Јакна Дуксери Секојдневен Лесен Ветробран Отворено Пешачење Јакна Coови Палта

Елаинили Мода Женски Скијачки Сноуборд Јакни Дожд Јакна Дуксери Секојдневен Лесен Ветробран Отворено Пешачење Јакна Coови Палта

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Елаинили Мода Женски Скијачки Сноуборд Јакни Дожд Јакна Дуксери Секојдневен Лесен Ветробран Отворено Пешачка Јакнаrenchови Палта, Виолетови Карактеристики : Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.Ултра чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.Се фокусира на совршен блузи за вас, не неповторливо .Бидете супер И Удобни.Многу добар квалитет, може да се користи како пижами, домашна облека, спортска облека се многу добар избор.Сезона : Сите сезони пол : Женски : Дневен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Цврст Стил : Секојдневен, должина На Ракавот : Долг Ракав Како да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 Големина На Женски капут : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 138cm/54.33 "Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 65cm/25.59 "Должина : 76cm/29.92". Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. кабел плете џемпер. сива качулка. зимска облека за жени. женска облека. крзнено палто. бел долг ракав. женски дуксер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ