• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Дуксери Графички Пуловер Со Долги Ракави Врвни Два Фустани Тен Лабави Дуксери

Женски Дуксери Графички Пуловер Со Долги Ракави Врвни Два Фустани Тен Лабави Дуксери

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Сезона : fall и зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : долги ракави. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Дуксер.Големина шема : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31" Должина : 67см/26.38" Ракав : 55см/28.74"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 114см/44.88" Должина : 68см/26.77" Ракав : 56см/29.13"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 120см/47.24" ДОЛЖИНА : 70см/27.56" ракав : 58см/29.92"големина : xl Сад : 10 еу : 40 биста : 126см/49.61" должина : 72см/28.35" ракав : 60см/30.71"големина : Xxl сад : 12 еу : 42 биста : 132СМ/51.97" Должина : 74см/29.13" РАКАВ : 62см/31.50" услуга ако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте да не контактирате, нашиот ентузијаст Ќе одговори Во рок Од 24 часа И ќе Ви обезбеди квалитетна услуга. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Поставите . Материјал Полиестер Со Кадифен . И Полите Ќе Ти. Меки, Пријателски За Кожата, Термички и Лесни Дуксери удобни и Дишат За Носење. Фофт Ткаенина До You.It Е Симпатична И Стилски. Гроздобер Ретро Пуловер Hoodie.It Ќе Одам Со Речиси Сите Панталони,Шорцеви, здолниште.Пуловер Дуксер Џемпер За Жени,дами,јуниори, Тинејџерки. Девојки Дуксери, Женски Улични Дуксери. Секојдневен И Стилски, Никогаш Не Излегува Од Мода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ