• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јубнлви Женски Летни Фустани Женски Долг Ракав Синџир Печатење Кошула Фустан Дами Секојдневен Мини Фустан

Јубнлви Женски Летни Фустани Женски Долг Ракав Синџир Печатење Кошула Фустан Дами Секојдневен Мини Фустан

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

1 "Ракав : 42см/16. +Табела Со големини Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37 "Ракав : 39см/15. Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см/38.4 " Должина : 90см/35.5" Половината : 90см/35. Почитуван клиент, добредојдовте во нашата продавница.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.8 "Ракав : 43.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Ќе добиете повеќе попусти.2" Жените Долг Ракав Синџир Печатење Кошула Фустан Дами Повик МИНИ Фустан ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги деталите големини со твое пред да ја купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пол : Жени Прилика : Секојдневен Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Каузална што добивате : фустан од 1xwomenени. Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Уникатниот дизајн ве прави повеќе мода 5.0 " Должина : 91cm/35.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ