• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јуствх Жени Ноќта На Вештерките Печатење Спојување Чипка Гроздобер Фустан Без Ракави

Јуствх Жени Ноќта На Вештерките Печатење Спојување Чипка Гроздобер Фустан Без Ракави

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Џаствх! Меко чувство, удобно, дише и погодно за кожата за носење. Жените Ноќта На Вештерките Печати Спојување Чипка Гроздобер Ракави Замав Фустан-Одговара на совршена облека за секоја Жена плакарот. Можете да ја спарите оваа ставка со разновиден кардиган, костум, јакна, палто, патики, Чизми или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед, лесен канцелариски стил. За Оваа Ставка(имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето. Кликнете на " Just VH", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан Женски Секојдневен Фустан. Материјал : Полиестер, Тип На Ткаенина : Ткаени. Чипка империја половината. Одговара И Одблесокот. Миди Фустан. Елегантен Млад Стил. Прилики : Секојдневно, Секојдневно, Секси, Дома, Секојдневно, Ноќе, Спиење, Забава Со Пижами.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ