• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хуачен Женски Летен Гроздобер Градиент Плисиран Краток Ракав Обична Маица Врвот Плус Големина Пуловер Основен Врв

Хуачен Женски Летен Гроздобер Градиент Плисиран Краток Ракав Обична Маица Врвот Плус Големина Пуловер Основен Врв

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете да го купите за себе или да им дадете на овие жени цветни врвови како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба. мека ткаенина со малку растеглива, лесна и дише за носење. ●Внимание На големината ● Тоа Е Мала Големина На САД (Не Големина), ве молиме погледнете ја табелата со големини на "слика На Производ "или" Опис на Производот " пред да купите. Карактеристики : . Ве молиме слободно контактирајте не со какви било прашања во врска со нашите производи. Метод на перење : машинско перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ